PRODUKCJA I SZYCIE ODZIEŻY

 Szwalnia FACTORYpro umożliwia realizację indywidualnych projektów odzieżowych i tekstylnych dopasowanych do potrzeb Klienta. Nasza oferta jest kompleksowa, od szycia po zdobienie ubrań. Pozwala to na  wykonanie dowolnych realizacji w jednym miejscu. Materiały, których używamy do tworzenia naszej odzieży pochodzą od najlepszych polskich producentów. Łódzcy wytwórcy tkanin wciąż cieszą się renomą i dlatego nasze materiały pochodzą w dużej mierze z miasta, które od lat uchodzi za perłę przemysłu włókniarskiego. Ważna jest dla nas jakość. Zwracamy uwagę na to jak i z czego tworzymy nasze ubrania.

                    

  Zapraszamy do współpracy.

ODZIEŻ REKLAMOWA

Produkujemy wysokiej jakości odzież reklamową dla Firm i Instytucji. Możemy urzeczywistnić każdy pomysł, który zrodzi się w Twojej głowie. Zespół profesjonalnych szwaczek stworzy każdą sztukę odzieży w dowolnym kształcie, kolorze i rozmiarze. Sitodruk, nadruk cyfrowy i haft komputerowy to techniki, które pozwalają nam stworzyć coś więcej niż ubranie. Dzięki nam każda sztuka odzieży stanie się nośnikiem haseł, komunikatów i wartości, które pragniesz przekazać światu! Polecamy odzież Premium uszytą  przez nas, jak i odzieży reklamową  znanych sprawdzonych marek  Fruit of the loom , Result, Rassell.

Pomożemy zrealizować Ci cele promocyjne i marketingowe. Chętnie służymy radą. Stwórzmy razem coś więcej niż odzież! Nasze ubrania reklamują Twoją firmę.

Close Menu